петок, 5. март 2021. Вести денес: 15
home Хроника

Тепачка во средно училиште во Скопје- еве ги деталите

Тепачка во средно училиште во Скопје- еве ги деталите

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Ј.М. (50) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус