сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Тепачка во Македонски Брод, нападнат малолетник

Тепачка во Македонски Брод, нападнат малолетник

На 29.01.2021 во 21:20 часот било пријавено дека во Македонски Брод, Л.С.(20) физички ги нападнал А.С.(31) и 16-годишник, сите од Македонски Брод.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија