четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 26
home Хроника

Тепачка во кафеана во Маџари

Тепачка во кафеана во Маџари

На 28.01.2021 во 20.45 часот во СВР Скопје, Д.С.(27) од Скопје пријавил дека во угостителски објект на подрачјето на населбата Маџари тој и С.Д.(34) од Скопје биле физички нападнати од четири лица.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија