петок, 10. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Тепачка во Бутел, нападнат малолетник

Тепачка во Бутел, нападнат малолетник

На 21.03.2020 во 17:30 часот М.М.(39) од Скопје пријавила дека на 20.03.2020 околу 16:30 часот на ул.“Александар Урдаревски“ нејзиниот 17 годишен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус