среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 87
home Хроника

Тепачка пред угостителски објект во Марино

Тепачка пред угостителски објект во Марино

Тепачка пред угостителски објект во село Марино.

-На 14.09.2019 околу 03.30 часот во Полициското одделение Петровец, М.М.(22) од населба Илинден – Скопје, пријавил дека во угостителски објект во с.Марино, скопско, бил физички нападнат од едно лице- стои во соопштение од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус