вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 108
home Хроника

Тепачка пред ноќен клуб во Градски парк- еве ги деталите

Тепачка пред ноќен клуб во Градски парк- еве ги деталите
фото-илустрација

М.Д. (29) од Скопје вчера во 13:00 часот пријавил дека на 13.05.2018 година околу 1:30 часот, на влезот на ноќен клуб лоциран во Градски парк, бил физички нападнат од неколку непознати лица.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите и за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус