вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 104
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Хроника

Тепачка пред ноќен бар во Куманово

Тепачка пред ноќен бар во Куманово

Тепачка пред ноќен бар  во Куманово.

Како што е наведено во билтенот на МВР,  вчера М.Т (21) пријавил дека на паркинг просторот пред ноќен бар во Куманово тој и негови другари биле физички нападнати од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус