четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 57
home Хроника

Тепачка на „Џон Кенеди“

Тепачка на „Џон Кенеди“

На 09.05.2022 во Полициската станица Бит Пазар било пријавено дека на ул.„Џон Кенеди“ бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Б.А.(31) и З.А.(31), двајцата од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус