понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 156
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во општина Кичево

home Хроника

Тепачка на Бит Пазар

Тепачка на Бит Пазар

На 11.10.2021 во 18:00 часот во СВР Скопје, Е.Н.(37) од Скопје пријавил дека на 10.10.2021 околу 15:15 часот на подрачје на Бит Пазар, по претходно меѓусебно нетрпение, бил физички нападнат од Г.Ш..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021