петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 160
home Хроника

Тепачка на бензинска пумпа

Тепачка на бензинска пумпа

На бензиска пумпа, по претходна расправија, дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу А.М.(34), од една страна, и Д.Ш.(34), Ј.Ф.(30) и Ј.С.(34), од друга страна, сите од Неготино.

Инцидентот, информира МВР, се случил во 2 часот синоќа во Неготино.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Коронавирус