среда, 25. мај 2022. Вести денес: 155
home Хроника

Тепачка меѓу скопјани во Центар

Тепачка меѓу скопјани во Центар

На 12.05.2022 во 21:40 часот во Полициска станица Центар е пријавено дека на подрачјето на Центар, по претходна расправија, дошло до физичка пресметка со употреба на тврди предмети помеѓу М.С.(30) и Ј.Л.(72), двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус