недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 225
home Хроника

Татко трага по својата малолетна ќерка- ја нема од петокот

Татко трага по својата малолетна ќерка- ја нема од петокот

Во петокот, на 23.03.2018 година во Полициската станица Бит Пазар, 49- годишниот А.Б од Скопје пријавил дека истиот ден околу 10.00 часот од Основното училиште „Јашар Беј Шкупи“ од непознати причини во непознат правец се оддалечила неговата 15-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021