вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 148
home Хроника

Татко се обидел да обљуби ќерка

Татко се обидел да обљуби ќерка

А.Ш. (20) од Скопје синоќа пријавил дека околу 10.00 часот врз неговата малолетна сестра бил извршен обид за обљуба од неговиот татко З.Р. (40), соопшти СВР.

З.П. наводно не ја признавал ќерката за свое дете.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус