понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Татко пријавил дека неговиот син исчезнал

Татко пријавил дека неговиот син исчезнал

На 05.06.2021 во 23.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, Е.Ф.(53) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечил неговиот син С.Ф.(27).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус