недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 63
home Хроника

Татко пријавил дека неговиот 36. годишен син се оддалечил од нивниот дом

Татко пријавил дека неговиот 36. годишен син се оддалечил од нивниот дом

На 20.09.2021 во 19.55 часот во СВР Скопје, А.А.(61) од Скопје пријавил дека од домот со патничко моторно возило со скопски регистарски ознаки и со пари од дневен промет се оддалечил неговиот син А.А.(36).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021