четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Татко бара помош од полицијата: Исчезна 13-годишно девојче од скопско

Татко бара помош од полицијата: Исчезна 13-годишно девојче од скопско

На 27.05.2021 во СВР Скопје, З.З.(41) од с.Мојанци, скопско, пријавил дека од дома се оддалечила неговата ќерка А.З.(13).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021