среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Таксист нападнал скопјанец

Таксист нападнал скопјанец

На 07.12.2021 во 22:50 часот во Полициската станица Центар, Б.Б.(29) од Скопје пријавил дека околу 17:40 часот на крстосница од ул.„Димче Мирчев“ и ул.„50-та Дивизија“, поради недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице кое управувало такси возило.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус