понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 10
home Хроника

Таксист истепа маж на „Партизанска“

Таксист истепа маж на „Партизанска“

На 20.12.2019 во 12:50 часот во СВР Скопје М.Т.(35) од Скопје пријавил дека околу 12:20 часот на бул.„Партизански одреди“, поради претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице кое управувало такси возило.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус