понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 5
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Струмичанец ја пријавил својата 17- годишна ќерка за исчезната, а таа му се јавила да го извести нешто

Струмичанец ја пријавил својата 17- годишна ќерка за исчезната, а таа му се јавила да го извести нешто

На 28 март 2020 во 08.20 часот во СВР Струмица, Б.А.(60) од Струмица пријавил дека неговата ќерка Р.А.(17) се оддалечила од домот, а нешто подоцна телефонски го известила дека заминала со А.Д. од Струмица.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус