среда, 27. мај 2020. Вести денес: 87
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Страшна несреќа го потресе Скопје: Две млади лица загинаа

Страшна несреќа го потресе Скопје: Две млади лица загинаа
фото илустарција

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улица Првомајска во Скопје, пренесува А1он.

Според првичните инофрмации две млади лица загинаа.

Детали во текот на утрешниот ден.

Коронавирус