вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 91
home Хроника

Страотни снимки од забиеното БМВ под старата стоковна куќа „Мост“, сообраќајот се пренасочува (ФОТО+ВИДЕО)

Страотни снимки од забиеното БМВ под старата стоковна куќа „Мост“, сообраќајот се пренасочува (ФОТО+ВИДЕО)

Возило марка БМВ вечерва удрило во метален столб под старата стоковна куќа „Мост“ во Скопје.

Засега нема пријавено повредени, велат од МВР.

Поради тоа дел од сообраќајот се пренасочува, но се очекува за кратко време да биде нормализиран, велат од МВР.

ФОТО и ВИДЕО: 24инфо.мк

Коронавирус