среда, 29. март 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Старица нападната и ограбена во Центар

Старица нападната и ограбена во Центар

На 20.11.2021 во 23:30 часот во СВР Скопје, С.Ј.(83) од Скопје пријавила дека во 17:15 часот на подрачјето на Центар едно лице ѝ одзело чанта со мобилен телефон и лични предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...