петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Хроника

Старица е спасена од пламените јазици во Кисела Вода

Старица е спасена од пламените јазици во Кисела Вода

Стара жена е спасена од пожарот кој беснее во зграда во Кисела Вода.

Претходно беше спасено девојче. Во меѓувреме се евакуираат станарите. Пожарот избувнал попладнево, а не се знае што го предизвикало.

Парламентарни избори 2020