четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 186
home Хроника

Старец од Скопје нападнат од возач на автобус

Старец од Скопје нападнат од возач на автобус

На 08.10.2021 во 14:20 часот Б.Д.(75) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Ѓорче Петров бил физички нападнат од едно лице кое управувало приватен автобус со број 11.

Се работи на расчистување на случајот

Локални избори 2021