среда, 8. декември 2021. Вести денес: 104
home Хроника

Старец исчезна во тетовско

Старец исчезна  во тетовско

На 17.05.2018 година во Полициското одделение Групчин, Б.Р. од с.Стримница, тетовско, пријавил дека околу 12.30 часот од дома излегол неговиот дедо Г.Ш. (91).

До моментот на пријавување не се вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус