вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб- еве ги деталите

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб- еве ги деталите

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица.

Се работи на целосно расчистување на случајот, информираат од МВР.

Локални избори 2021