петок, 23. јули 2021. Вести денес: 180
home Хроника

Среде Скопје му се заканиле и му го одзеле автомобилот!

Среде Скопје му се заканиле и му го одзеле автомобилот!

На 27.06.2021 во 01,45 часот Џ.M.(39) од Скопје пријавил дека на 26.06.2021 околу 22,40 часот на подрачјето на Центар од две лица со закана со тврди предмети му било одземено патничко моторно возило “голф“ сопственост на правно лице.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус