вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 35
home Хроника

Србин уапсен во Македонија

Србин уапсен во Македонија

На 28.05.2019 година во 17:10 часот на Граничниот премин, при пасошка контрола и проверка било констатирано дека лицето П.М.(38) од Република Србија се наоѓа на стоп листата.

П.М.  бил приведен за понатамошна постапка.

Коронавирус