понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 15
home Хроника

Сопругата го прободела со нож- мажот итно пренесен во Велес на операција

Сопругата го прободела со нож- мажот итно пренесен во Велес на операција

На 08.08.2018 година околу 22.10 часот во СВР Штип, А.А. (48) од с.Милино пријавил дека со нож бил прободен во пределот на стомакот од страна на неговата сопруга Е.А..

Тој бил пренесен во Медицинскиот центар Велес каде му била извршена хируршка интервенција.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Коронавирус