недела, 25. јули 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Сопруг од Чаир си ја бара сопругата- заминала во непознат правец со машко лице и не се вратила дома

Сопруг од Чаир си ја бара сопругата- заминала во непознат правец со машко лице и не се вратила дома

На 11.07.2019 во 22 ч. во Полициската станица Чаир, Е.Д.(61) од Скопје пријавил дека неговата сопруга Е.А.(41) се оддалечила од домот, а се сомнева дека заминала со машко лице.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Коронавирус