четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Сообраќајот блокиран: Утрово сообраќајна несреќа на „Илинденска“ (ФОТО)

Сообраќајот блокиран: Утрово сообраќајна несреќа на „Илинденска“ (ФОТО)

Изутринава на булеварот Илинден во Скопје се случи сообраќајна несреќа меѓу мотоцикл и автомобил, објавува Алсат-М.

Булеварот е затворен за сообраќај па советуваме да ја заобиколите оваа скопска делница.

Коронавирус