сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 16
home Хроника

Сообраќајка во центарот на Скопје: Се судрија мотор и автомобил за зелен пазар (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Сообраќајка во центарот на Скопје: Се судрија мотор и автомобил за зелен пазар (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Се судрија мотор и автомобил во центарот на Скопје, близу зелениот пазар.

Според фотографиите до кои дојде Курир.мк, може да се види дека се судриле автомобил марка Опел и мотор.

На лице место има и полициска екипа. Дали има повредени лица се уште немаме информација.

Коронавирус