четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 122
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Хроника

Сообраќајка на патот Прилеп-Крушево, сообраќајот во прекин

Сообраќајка на патот Прилеп-Крушево, сообраќајот во прекин

Поради сообраќајна незгода што се случила попладнево на регионалниот пат Прилеп – Крушево, сообраќајот од 17:40 часот е целосно во прекин, соопшти Автомото сојузот на Македонија.

Парламентарни избори 2020