понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 122
home Хроника

Сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија Голф и БМВ (ФОТО)

Сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија Голф и БМВ (ФОТО)

Сообраќајна несреќа се случи вечерва на булеварот „Партизански одреди“ во близина на слаткарницата Палма.

Во сообраќајката учествувале две возила, „Голф“ и „БМВ“, а според првичните информации, за среќа, во неа нема повредени.

Полицијата направи увид на местото на несреќата, а повеќе детали се очекуваат утре.

 

Фото: Скопје инфо

Коронавирус