вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 1
home Хроника

Сообраќајка кај Качанички пат (ФОТО)

Сообраќајка кај Качанички пат (ФОТО)

Предмалку се случи сообраќајна несреќа кај Качанички пат.

Се судрија автомобили од марките „Мерцедес“ и „Пежо“.

Според првичните информации, нема повредени лица, причинета е само материјална штета.