сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 70
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Сообраќајка го затвори патот Крива Паланка-Куманово

Сообраќајка го затвори патот Крива Паланка-Куманово

Од 15 часот и 15 минути поради сообраќајна незгода сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка-Куманово кај населба Ѓрамаге е во прекин во двата правци.

Засега нема детали дали има повредени лица.