четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 47
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Хроника

Со нож избоден Скопјанец во угостителски објект во Чаир

Со нож избоден Скопјанец во угостителски објект во Чаир

На 31.05.2020 во 21:08 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреди во неконтактибилна состојба бил донесен Е.Ј.(31) од Скопје.

Дежурниот доктор констатирал дека повредениот се здобил со пет убодни рани во пределот на стомакот. Според добиените информации, Е.Ј. бил повреден во угостителски објект на ул.„Џон Кенеди“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020