четврток, 4. август 2022. Вести денес: 179
home Хроника

Скопјанки се скарале за сообраќајот, па се истепале

Скопјанки се скарале за сообраќајот, па се истепале

На 03.08.2022 во 19:40 часот во Полициската станица Аеродром било пријавено дека пред угостителски објект на подрачјето на Аеродром, по претходна расправија во врска со сообраќајот, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Т.Н.(23) и Н.С.(40), двете од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус