среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанката по која се трагаше од понеделникот, се вратила дома

Скопјанката по која се трагаше од понеделникот, се вратила дома

Вчера во 10.30 часот во Полициската станица Центар, С.Ш.(48) од Скопје пријавил дека на 17.08.2021 околу 16.00 часот, К.Б.(39) од Скопје, за која на 16.08.2021 било пријавенo дека се оддалечила на подрачјето на Центар, се вратила во домот.

Локални избори 2021