среда, 8. декември 2021. Вести денес: 112
home Хроника

Скопјанка во полиција: Син ми беше каснат од куче скитник

Скопјанка во полиција: Син ми беше каснат од куче скитник

На 15.10.2021 во 16:00 часот во Полициската станица Карпош, Л.Ц.П.(51) од Скопје пријавила дека на  ул.„Франце Прешерн“ нејзиниот син бил каснат од куче скитник.

Коронавирус