среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 118
home Хроника

Скопјанка во полиција: Ми ја истепаа ќерката

Скопјанка во полиција: Ми ја истепаа ќерката

На 27.09.2020 во 16:40 часот во СВР Скопје, А.М.(45) од Скопје пријавила дека на 26.09.2020 околу 23:50 часот на ул.„Благоја Стефковски“ нејзината ќерка, по претходна расправија, била физички нападната од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус