вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 79
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Хроника

Скопјанка во паника, нејзиниот малолетен син повторно избегал од дома

Скопјанка во паника, нејзиниот малолетен син повторно избегал од дома

На 05.12.2019 во 22:30 часот во Полициската станица Бит Пазар, А.М.(33) од Скопје пријавила дека од дома заминал нејзиниот син М.С.(14).

Тој и порано во повеќе наврати се оддалечувал од домот и бил враќан назад.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус