вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 14
home Хроника

Скопјанка утрово била силувана во хотел во Охрид

Скопјанка утрово била силувана во хотел во Охрид

Рано утринава во 05:13 часот во СВР Охрид, 27-годишна скопјанка пријавила дека во соба во хотел во Охрид над неа била извршена обљуба од страна на М.Н.

По преземени мерки од полициски службеници од СВР Охрид, М.Н. бил приведен и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус