среда, 7. декември 2022. Вести денес: 171
home Хроника

Скопјанка трага по таткото: Пред два дена исчезнал од дома

Скопјанка трага по таткото: Пред два дена исчезнал од дома

Во Полициската станица Ѓорче Петров, вчера Е.А.(27) пријавила дека на 18.11.2018 година од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот татко Р.И.(54).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Qatar 2022