сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 95
home Хроника

Скопјанка среде бел ден претепана на „Партизанска“

Скопјанка среде бел ден претепана на „Партизанска“

К.П. (35) од Скопје вчера во 15.10 часот во СВР Скопје, пријавила дека истиот ден околу 15.00 часот на булевар „Партизански одреди“ непознато лице физички ја нападнало.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус