вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанка со уште едно лице си ги претепала мајката, братучетката и дедото

Скопјанка со уште едно лице си ги претепала мајката, братучетката и дедото

Во СВР Скопје, Е.П.(43) од Скопје вчера во 14.35 часот пријавила дека на подрачјето на Аеродром, по претходна расправија, таа, нејзината внука и нејзиниот татко биле физички нападнати од И.Н. и нејзината ќерка.

Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

ЕУРО 2020

Македонија