петок, 4. декември 2020. Вести денес: 100
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ денес со блокада во Скопје и со протест во 20 градови, оставка на Заев веднаш!

home Хроника

Скопјанка си ја пријавила ќерката во полиција: Заминала од дома во Охрид со лице од Илинден

Скопјанка си ја пријавила ќерката во полиција: Заминала од дома во Охрид со лице од Илинден

Во Полициската станица Кисела Вода вчера во 13,30 часот, Р.К.(47) од Скопје, пријавила дека од домот заминала нејзината ќерка А.Л.С. (22) и според пријавителката таа е во Охрид заедно со Д.Т. од нас.Илинден.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус