петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 60
home Хроника

Скопјанка си ја бара 14-годишната ќерка, вчера и` се губи трагот

Скопјанка си ја бара 14-годишната ќерка, вчера и` се губи трагот

Вчера во 14,00 часот во Полициската станица Чаир М.Џ.(38) од Скопје пријавила дека од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 14-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.