петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Хроника

Скопјанка си го пријавила сопругот во полиција дека се одалечил од домот

Скопјанка си го пријавила сопругот во полиција дека се одалечил од домот

На 26.11.2021 во 02.00 часот во СВР Скопје, А.М.(52) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Џ.М.(49) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

loading...