четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 13
home Хроника

Скопјанка рано утрово била физички нападната од такси возач

Скопјанка рано утрово била физички нападната од такси возач

На 11.11.2019 во 05.10 часот во СВР Скопје, Т.С.(41) од Скопје пријавила дека околу 04.45 часот на ул.„Борис Трајковски“, по претходна расправија, била физички нападната од едно лице кое управувало такси возило.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус